updates

Gallery Update: 2011 - akce

14. září 2013 v 12:00 | Cenicienta
- článek přednastavený, nejsem tady -

Vybrat jednu hlavní fotku pro akce z roku 2011, to je fakt těžký. Nakonec jsem vybrala tuhle s Catherine, Mattem Smithem a Benedictem Cumberbatchem, protože to je taková hezká Wholock fotka. :)
Ještě něco - ta zrzavá holčička, co je s Catherine na BAFTA awards není její dcera. Mnohdy na internetu najdete její fotky a u toho, že je to Erin, Catheirnina dcera, ale ve skutečnosti je to malá herečka Madeleine Power, která si v Little Crackers zahrála malou Catherine Tate.
Jinak na spoustě fotek je opět David Tennant. Myslím, že je tak na 50% fotek s Catherine, protože to je prostě velká dvojka.

Gallery Update: 2012 - akce

13. září 2013 v 18:00 | Cenicienta
- přednastavený článek, jsem pryč -

Když není coby, přidávám fotky. Ale Catherine jich moc nemá, takže za chvíli už bude všechno přidaný (nebo dojde místo v galerii, taky možnost.) Za rok 2012 jsem přidala zatím fotky jen z jedné akce, víc toho prostě není. Catherine je tam s jejími kolegy Davidem Walliamsem (společně teď v Big School) a Johnem Barrowmanem (společně v dvanácté a třinácté epizodě čtvrté série Doctora Who).

Photoshoots update

10. září 2013 v 18:00 | Cenicienta
- přednastavený článek, jsem pryč -
Proč, PROČ jsem si založila blog o někom, o kom není žádná fanstránka, nic? No, možná právě proto. Ale hledání fotek a novinek, to je vážně práce pro Sherlocka. Našla jsem ale další dvě photoshootovky, tak je přidávám. Jedna z nich je z roku 2011 s Davidem, druhá je nevím ze kdy, ale je krásná :).

Gallery Update: 2013 - akce

9. září 2013 v 18:00 | Cenicienta
- přednastavené - jsem pryč.
Catherine se letos ukázala na premiéře divadelní hry The Weir, kterou režírovala Jesie Rourke. Jesie režírovala i Sixty Six Books a Much Ado About Nothing, dvě hry, ve kterých hrála Catherine v roce 2011. Jesie je s Catherine na obou fotkách. Druhá akce, které se Catherine letos zúčastnila je jedna z akcí pro fanoušky Doctora Who. Bylo jich už v průběhu let několik, ale Catherine nidky neměla čas se jich zúčastnit. Tohle byla její premiéra a všichni fanoušci z ní byli nadšení - alespoň podle toho co tweetovali a blogovali. Se všemi se vyfotila, objímala je, dávala autogramy, chválila fanoušky co přišli oblečení jako Doctor Who postavy - dívku, co přišla oblečená jako Donna Noble pravidelně oslovovala "Donno". Nakonec toho neřekla nic moc nového, když se jí fanoušci ptali na otázky. Řekla ale, že David Tennant jí řekl, ať na tuhle akci pro Whoviany rozhodně jede, že se jí to bude líbit, takže... děkujeme Davidovi. Když se jí fanoušci zeptali, který Doctor je její oblíbený, řekla: "On je taky jiný Doctor, než David Tennant?". Pak řekla, že její oblíbená společnice Doctora je Sarah Jane Smith. A na závěr jedna z nejdůležitějších informací - řekla, že by se do Doctora Who jednou ráda vrátila. Škoda, že narozdíl od MidnightConu s Davidem a Billie tohle nikdo nenatočil, takže se na to nemůžeme podívat a můžeme jen věřit tomu, co říkají ti, co se akce zúčastnili.

Gallery Update: divadlo

5. září 2013 v 19:16 | Cenicienta
Přidala jsem několik fotek Catherine z divadelní scény. Už je to dýl, ale píšu to sem, abych upozornila vás, kteří do galerie nechodíte, ale na fotky se chcete podívat. Fotky jsou z těchto divadelních her: Sixty Six Books, kde hrála v roce 2011 roli Boha pod taktovkou Josie Rourke; Much Ado About Nothing (Mnoho povyku pro nic), kde si zahrála Beatrice a jejím Benedicktem nebyl nikdo jiný než David Tennant (divadelní záznam je i na internetu ke stažení, jste-li fanoušky Davida, Catherine nebo Shakespeara, vřele doporučuju); Seasons Greetings - za tuto hru byla Catherine neskutečně moc chválena diváky, škoda, že její divadelní zaznam se taky neudělal a Under The Blue Sky, hry z roku 2008, hry, ve které na několik vystoupení chyběla, protože si zranila nohu.

Gallery Update: Doctor Who - On The Set

31. srpna 2013 v 14:46 | Cenicienta
Další přidaná várka fotek z Doctora Who byly fotky z natáčení. Moje nejoblíbenější jsou asi z natáčení Partners In Crime a The Stolen Earth, protože je prostě vidět ten vztah mezi Catherine a Davidem. Na fotkách můžete zahlédnout i Johna Barrowmana, Alex Kingston, Billie Piper a Freemu Agyeman.

Gallery Update: Doctor Who Stills

21. srpna 2013 v 12:05 | Cenicienta
A další update. Už starší, pokud jste si procházeli galerii, tak jste si toho už asi všimli. Přidala jsem stills z Doctora Who. A že jich je hodně, obzvlášť tedy z první Catherininé epizody.

Gallery Update: Doctor Who Promo Photos

18. srpna 2013 v 17:17 | Cenicienta
Když už ta galerie, tak jsem rovnou přidala několik fotek z Doctora Who, protože to je asi nejobsáhlejší část galerie s Catherine.

Gallery update: photoshoots

16. srpna 2013 v 10:23 | Cenicienta
Tak jsem založila novou galerii, ať je to trochu přehlednější (vzhledem k tomu, že Catherine nemá žádnou fanstránku a žádnou fangalerii vůbec, tak když už, ať je to pořádně. :D). Sice nevím, jak na galerii nastavit nějaký pořádnější design, tak kdyby někdo věděl, jakékoliv rady přivítám. Jako první jsem pořádně doplnila photoshooty. Některé z nich už byly tady, některé z nich jste ještě na stránkách neviděli.

Update: nové stillsky Big School

9. srpna 2013 v 0:15 | Cenicienta
V BBC jsou na nás hodní a zvěřejnili další fotku k druhé epizodě, tentokrát jen samotné Catherine na jevišti. Tu stillsku, kterou už zveřejnili předtím nám darovali ještě jednou, ale tentokrát HQ, tak jsem ji obměnila.
Zdá se, že Catherine bude v druhém díle zpívat. Ne, že by to bylo něco nového, už jsme ji párkrát slyšeli, jako třeba když s Davidem nazpívala Sigh No More, nebo když si s ním zazpívala We Go Together, nebo písnička, která byla věnovaná producentům Doctora Who, kteří od seriálu odcházeli: The Ballad Of Russel & Julie s Johnem Barrowmanem.
Tady tedy výše zmíněné nové fotky:
imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama
Reklama