NEWS

Donna Noble na ČT 2

8. října 2013 v 18:40 | Cenicienta
Jen vám chci připomenout, aby jste se zítra (středa 9.10.) od 18:00 nezapomněli dívat na Doctora Who na ČT 2, kde nás čeká první epizoda s Catherine. Na pár epizod pak budeme mít zase pauzu, pak se Catherine vrátí nadobro :). Tak se nezapomeňte koukat.

29.9. - BFI Celebrate 50 Years of Doctor Who

30. září 2013 v 16:07 | Cenicienta
V rámci 50th se konalo promítání dvou posledních epizod čtvrté série Doctora Who. Catherine, David a Phil Collinson se akce zúčastnili a později odpovídali na otázky. Akce byla natáčená, takže se snad brzy objeví na youtubu.
(David má teď dlouhé vlasy, protože bude v divadle hrát Richarda II)

Nový photoshoot pro The Guardian

28. září 2013 v 23:05 | Cenicienta
Tak už se objevilo i více fotek, které byly použity u tohoto článku. Bohužel ale fotky v příšerné kvalitně, tak snad, SNAD, si The Guardian usmyslí fotky dát na internet v lepší kvalitě. Můžeme jen doufat.

Čtvrtfinále Anglofavorites

15. září 2013 v 10:02 | Cenicienta
Catherine se probojovala do dalšího kola Anglofavorites, už porazila Doctor Who kolegyni Jennu Louise Coleman a letošní držitelku ocenění BAFTA Olivii Colman. Teď ale nejspíš potkala jí osudného soupeře - Maggie Smith. Catherine prohrává, takže do toho - hlasujte TADY.

Screencaps ze čtvrté epizody Big School

12. září 2013 v 18:00 | Cenicienta
- článek je přednastavený, nejsem tu- -

Tak za sebou máme další díl Big School. Teď už nás čekají jen dva. Catherine tam vypadala úžasně jako vždy. Jinak David Walliams byl nedávno v show Alana Carra a Alan se ho ptal, jestli nás čeká epizoda se sexuální výchovou a David odpověděl, že možná v příští sérii. Nevím, jak to bylo myšleno, jestli je to potvrzené nebo tak, ale je to sitcom BBC One s velkými britskými hvězdami, možná nás vážně čeká víc než šest dílů.

Nové stills k Big School

11. září 2013 v 18:00 | Cenicienta
- přednastavený článek, nejsem tu -

BBC vypustili další stillsky k Big School. Bohužel nějak opomněli zmínit, z jaké epizody jsou, takže jsem odhadovala podle oblečení (ale některé věci má na sobě ve všech epizodách, takže je to těžké). Ale u většiny jsem si nakonec stoprocentně jistá, že patří tam, kam jsem je hodila (podle scén, trailerů...)

Hlasujte pro Catherine v druhém kole AngloFavorites

8. září 2013 v 16:00 | Cenicienta
Catherine se v prvním kole probojovala přes výbornou herečku Olivii Colman a teď bojuje proti nové společnici v Doctorovi Who, Claře, kterou hraje Jenna Louise Coleman. Jenna v prvním kole porazila Angel Coulby, oblíbenou herečku z Merlina. Catherine má proti Jenně zatím náskok. Hlasujte tady.

Ukázka z Destiny of The Doctor: Death's Deal

7. září 2013 v 12:35 | Cenicienta

(kliknutím na obrázek vlevo se dostanete na tumblr, kde lze ukázku přehrát)


Catheirne už má zřejmě nahráno - Death's Deal, jedna z knih která vyjde k 50. výročí Doctora Who, má už svou audioknihu přečtenou Catherine Tate. Audiokniha vychází 3.10. Teď nám vypustili do světa ukázku.

Screencaps k druhé a třetí epizodě Big School

2. září 2013 v 15:20 | Cenicienta
Tak už za sebou máme i druhou a třetí epizodu Big School. Zatím se mi vážně líbí. V druhé epizodě Catherine zpívá, což je něco co jsme u ní naposledy viděli snad před dvěmi lety (nahrála písničky k Much Ado About Nothing) a ve třetí zase tancuje Hříšný tanec (no, spíš "tancuje") a hraje opilou. Je na co se koukat.

Hlasujte pro Catherine v AngloFavorites

30. srpna 2013 v 20:49 | Cenicienta
Tak už se na Anglo Favorites dostalo na ženy. Zatím máme první kolo a v prvním proti Catherine postavili výbornou herečku Olivii Colman (neznáte-li ji, doporučuju seriál Broadchurch - připravte si kapesníčky!). Hlasovat můžete tady.
 
 

Reklama