FILMOGRAPHY

BIG SCHOOL | 01x02

18. srpna 2013 v 10:34 | Cenicienta

další epizoda

Na Greybridge se pořádá talentová show, ale trochu netradičně - předvádějí učitelé a studenti jsou porotci. Church se nechce účastnit, dokud slečna Posternová nenavrhne duet. Zničí jejich rozdílné názory na umění jejich šanci na vztah? Učitel Gunn se rozhodne napodobit Keitha Lemona a vypadá to na nejlepší vystoupení, dokud studenti neuvidí to úplně poslední.

STILLS | TRAILER | SCREENCAPS | TITULKY (cz)

BIG SCHOOL | 01x01

10. srpna 2013 v 18:00 | Cenicienta

Učitel chemie Church se rozhodne odejít z Greybridge, ale příhod slečny Posternové jako nové učitelky francouzštiny všechno změní. Učitel tělocviku Gunn má na novou posilu učitelského sboru zálusk, a tak si musí Church nechat poradit od studenta, aby zjistil, jak si získat ženu.
Telefon učitele Churche neumí posílat MMSky, takže se nemůže řídit Manyovým prvním návrhem. Zbývá už jen poslední možnost - navrhnout slečně Posternové, že ji sveze domů. Jenže s láskou to nikdy není jednoduché, obzvlášť v Austin Maxi.

STILLS | TRAILER | SCREENCAPS | TITULKY (cz)

BIG SCHOOL | 2013 - ????

6. srpna 2013 v 13:45 | Cenicienta
Rok: 2013
Počet dílů: 6
Série: 1
Režie: Tony Dow
Produkce: Jo Sargent, Mark Freeland

David Walliams (Little Britain, Come Fly With Me, Mr Stink) hraje učitele chemie přes čtyřicítku, pana Churche, který na Greybridge učil už několik let. Catherine Tate hraje novou nadšenou posilu ve škole, slečnu Posternovou, která i když učí francouzštinu, ve Francii nikdy nebyla.
Philip Glenister (Life On Mars, Mad Dogs, Cranford), hraje učitele tělocviku, pana Gunna, zatímco Frances de la Tour (Harry Potter, Vicious, Rising Damp) hraje paní Baronovou, přímočarou ředitelku Greybridge.
Joana Scanlan (Heading Out, Getting On, Little Britain) hraje paní Klebb, divadelní učitelku, která strká nos do úplně všeho. Steve Speirs (Eragon, Extras) hraje pana Barbera, pesimistického učitele zeměpisu, který odpočítává dny do důchodu. Daniel Rigby (Eric & Ernie, Ideal, Black Mirror) hraje pana Martina, učitele hudební výchovy, který se zoufale snaží sblížit s dětmi a sní o tom, že se stane rockovou hvězdou.
Mark Freeland, hlava komedie pro BBC, říká: "Show je pod vedením Davida Walliamse, a je pro mě privilegiem pracovat s tak úžasnou skupinou herců a produkčním týmem. Je to jako moje matura z latiny, nic se nemůže pokazit. To jsem si teda tehdy myslel."


epizody: 1x01 ; 1x02 ; 1x03 ; 1x04 ; 1x05 ; 1x06

PLAYHOUSE PRESENTS | PSYCHOBITCHES | 2012-2013

5. srpna 2013 v 13:00 | Cenicienta
Rok: 2013
Počet dílů: 25 (Catherine pouze v jednom)
Série: 2
Režie: Různé
Produkce: Různé

Britská stanice Skyline přišla v roce 2012 s novou sérií, kterou nazvala "Playhouse Presents". Jednalo se o jedenáct na sobě navzájem nezávislých projektů, které dohromady tvořili jednu sérii. Každý díl měl různého režiséra, různého scénáristu, různé herce, různý příběh a různý žánr a fungoval jako oslava britského talentu.
Catherine se objevila v posledním díle Playhouse Presents, nazvaném Psychobitches. Jedná se o třicetiminutový komediální pořad, kde si slavné ženy usednou do křesla psycholožky a mluví o svých životních trablech. Psychobitches měly takový úspěch, že se v roce 2013 dočkali ne jednoho, ale pěti dílů v druhé sérii Playhouse Presents. Bohužel ale bez Catherine, ale za to s jinými britskými talenty, jako jsou Mark Gatiss, Kathy Burke nebo Jack Whitehall.

Catherine si zahrála hned dvě ženy známé z historie. Zahrála si Evu Braunovou, která nadšeně mluvila o její přítelovi a následně Edith Piaf, která vyjmenovala několik věcí, kterých v životě lituje.

Celá epizoda s Catherine je ke shlédnutí tady. [v angličtině, bez titulků]

Já osobně vám doporučuju si na youtubu najít pár videí z Psychobitches, protože ta myšlenka slavných žen na návštěvě psycholožky je úžasná.

KHUMBA | 2013

3. srpna 2013 v 23:44 | Cenicienta
Režie: Anthony Silverston
Produkce: Mike Buckland, Stuart Forrest, James Middleton, Anthony Silversoton, Vanessa Sinden
Scenář: Jonathan Roberts, Camilla Bubna-Kasteliz, Raffaella Delle Donne, Anthony Silverston, Richelle Wilder
Herci: Jake T. Austin, AnnaSophia Robb, Liam Neeson, Ben Vereen, Laurence Fishburne, Anika Noni Rose, Joey Ritcher, Catherine Tate, Dee Bradley Baker, Greg Ellis, Loretta Devine, Jennifer Cody, Steve Buscemi, Alexander Polinsky
Premiéra: 25. října 2013

Synopse: Z poloviny pruhovaná zebra Khumba (Jake T. Austin) se narodí do izolovaného stáda, které miluje pruhy. Šíří se drby, že Khumbův vzhled je prokletí a zanedlouho je obviněn za sucha, které se v Great Karoo vyskytnou. Jediná Tombi (AnnaSophia Robb), jeho zebří kamarádka ho neobviňuje. Když ho jeho otec (Laurence Fishburne), vůdce stáda, obviní z nedostatku deště a následné smrti jeho matky (Anika Noni Rose), nenáviděná zebra opustí domov. Khumba je zranitelný - nemůže se bránit před leopardem Phangem (Liam Neeson), který vládne v Great Karoo a terorizuje všechna zvířata. Khumba je zachráněn před divokým psem (Stevem Buscemi) zvláštním duem: pakoněm a pštrosicí. Mama V (Loretta Devina) je hippiesačka, která nechce být typickou mámou u plotny jako jiní pakoni. Zcela ironicky je matkou Bradleymu (Richard E. Grant), okázalému ale nejistému pštrosovi. Když mystická kudlanka nábožná (Adrian Rhodes) nakreslí mapku něčeho, co by se mohlo vysvětlit jako voda nebo proužky, přidá se podivné duo ke Khumbovi, doufajíc, že najdou bezpečné napajedlo. Na jejich výpravě se Khumba setká se stádem antilop (Rob van Vuuren, Nik Rabinowitz, Matthew Dylan Roberts), kteří hledají zelenější a bezpečnější pastviny, ohroženého říčního králíka (Jeff Bennett), který přežil vymření jeho druhu, skupinu hysterických králíků (Khary Payton), kteří uctívají Mocného Černého Orla (Roger L. Jackson) a Noru (Catherine Tate), šílenou samotářskou ovci, která žije na opuštěné farmě. Díky těmto seznámením Khumba pochopí, že rozdílnost je důležitá pro přežití a že unikátnost člověka může být jeho sílou.

SURGICAL SPIRIT

23. července 2013 v 0:43 | Cenicienta
| 1991 | imdb | csfd |
Surgical Spirit je britský sitcom - v hlavních rolích Nichola McAuliffe a Duncan Preston. Na britských televizních obrazovkách se objevoval od roku 1989 do roku 1995 na stanici ITV.
Surgical Spirit je seriál, který představoval první televizní roli pro Catherine Tate. Tehdy třiadvacetiletá Catherine si v díle vysílaném v roce 1991 zahrála roli přítelkyně jedné z postav. Objevila se v první epizodě třetí série, nazvané The Holiday Job. Na dvě scény, ve kterých si Catherine zahrála se můžete podívat na youtubu.
 
 

Reklama
Reklama