Září 2013

29.9. - BFI Celebrate 50 Years of Doctor Who

30. září 2013 v 16:07 | Cenicienta |  NEWS
V rámci 50th se konalo promítání dvou posledních epizod čtvrté série Doctora Who. Catherine, David a Phil Collinson se akce zúčastnili a později odpovídali na otázky. Akce byla natáčená, takže se snad brzy objeví na youtubu.
(David má teď dlouhé vlasy, protože bude v divadle hrát Richarda II)

Nový photoshoot pro The Guardian

28. září 2013 v 23:05 | Cenicienta |  NEWS
Tak už se objevilo i více fotek, které byly použity u tohoto článku. Bohužel ale fotky v příšerné kvalitně, tak snad, SNAD, si The Guardian usmyslí fotky dát na internet v lepší kvalitě. Můžeme jen doufat.

Nejdůležitější způsob, jakým Doctor Who změnil můj život je přátelství s Davidem.

28. září 2013 v 12:53 | Cenicienta |  Rozhovory
Omlouvám se za mou dlouhou nepřítomnost. Teď už ale k novinkám. S oslavami padesátého výročí seriálu Doctor Who mluví společnice New-Who o jejich vztahu k Doctorovi Who. Tady si můžete přečíst článek, ve kterém mluví Freema, Karen, Billie a Catheirne o jejich zkušenostech, o jejich zážitcích. Taky se nafotil nový Companions Photoshoot, zatím máme s Catherine jen jednu fotku. Snad u toho nezůstane.

Catherine Tate: Donna Noble [její Doctor: David Tennant]
"Nebyla jsem fanynka Doctora Who. Jako dítě jsem si myslela, že je to děsivé a jen pro kluky. Začala jsem seriál sledovat, když byl Doctorem David Tennant. Pak mi v roce 2006 nabídli roli ve Vánočním speciálu, The Runaway Bride. V roce 2008 jsem se vrátila jako Doctorova společnice na celou sérii. Donna byla mazaná sekretářka z Chiswicku, o které Doctor mluvil jako o jeho "nejlepší kamarádce".
Můj odchod byl velmi emocionální, jak v seriálu tak i ve skutečnosti. Donna řekla: "Myslela jsem, že spolu budeme navždy - budeme cestovat skrz naskrz vesmírem jako nejlepší přátelé." Milovala Doctora. John Barrowman si sundal kalhoty na mé party na rozloučenou. Hodně z mých dobrých i špatných chvil v Doctorovi Who byly zastíněny Johnem sundávajícím si kalhoty.
V minulosti, v jeho začátcích, byl Doctor Who docela sexistický seriál. Ale později jsme dostaly více prostoru. Bylo by hezké vidět Doctora - ženu, ale až najdou tu správnou. Neměli by z Doctora udělat ženu jen proto, aby jím nějaká žena byla. A myslím, že Peter Capaldi bude úžasný.
Někteří by řekli, že už jsme viděli ženského Doctora - mě. Vím, že ohledně toho je hodně debat mezi experty přes Doctora Who. Byla jsem, nebo jsem nebyla oficiální Doctor? Byla jsem na chvíli DoctorDonna - po dobu jedné epizody. Skeptici řeknou, že jsem bezpochybně byla maximálně sloučeninou Davidovy postavy a té mé, takže jsem ve skutečnosti Doctor nebyla.
Nejdůležitější způsob, jakým Doctor Who změnil můj život je přátelství s Davidem. Pracovali jsme spolu v divadle a nedávno jsme se potkali v Los Angeles. Láska k Doctorovi Who je ve Státech obrovská.
Víc než cokoliv jiného, co jsem kdy udělala, tohle bude žít dál. Protože fanoušci udržují Doctora Who naživu."

zdroj: the guardian, přeložené mnou

Čtvrtfinále Anglofavorites

15. září 2013 v 10:02 | Cenicienta |  NEWS
Catherine se probojovala do dalšího kola Anglofavorites, už porazila Doctor Who kolegyni Jennu Louise Coleman a letošní držitelku ocenění BAFTA Olivii Colman. Teď ale nejspíš potkala jí osudného soupeře - Maggie Smith. Catherine prohrává, takže do toho - hlasujte TADY.

Gallery Update: 2011 - akce

14. září 2013 v 12:00 | Cenicienta |  updates
- článek přednastavený, nejsem tady -

Vybrat jednu hlavní fotku pro akce z roku 2011, to je fakt těžký. Nakonec jsem vybrala tuhle s Catherine, Mattem Smithem a Benedictem Cumberbatchem, protože to je taková hezká Wholock fotka. :)
Ještě něco - ta zrzavá holčička, co je s Catherine na BAFTA awards není její dcera. Mnohdy na internetu najdete její fotky a u toho, že je to Erin, Catheirnina dcera, ale ve skutečnosti je to malá herečka Madeleine Power, která si v Little Crackers zahrála malou Catherine Tate.
Jinak na spoustě fotek je opět David Tennant. Myslím, že je tak na 50% fotek s Catherine, protože to je prostě velká dvojka.

Gallery Update: 2012 - akce

13. září 2013 v 18:00 | Cenicienta |  updates
- přednastavený článek, jsem pryč -

Když není coby, přidávám fotky. Ale Catherine jich moc nemá, takže za chvíli už bude všechno přidaný (nebo dojde místo v galerii, taky možnost.) Za rok 2012 jsem přidala zatím fotky jen z jedné akce, víc toho prostě není. Catherine je tam s jejími kolegy Davidem Walliamsem (společně teď v Big School) a Johnem Barrowmanem (společně v dvanácté a třinácté epizodě čtvrté série Doctora Who).

Screencaps ze čtvrté epizody Big School

12. září 2013 v 18:00 | Cenicienta |  NEWS
- článek je přednastavený, nejsem tu- -

Tak za sebou máme další díl Big School. Teď už nás čekají jen dva. Catherine tam vypadala úžasně jako vždy. Jinak David Walliams byl nedávno v show Alana Carra a Alan se ho ptal, jestli nás čeká epizoda se sexuální výchovou a David odpověděl, že možná v příští sérii. Nevím, jak to bylo myšleno, jestli je to potvrzené nebo tak, ale je to sitcom BBC One s velkými britskými hvězdami, možná nás vážně čeká víc než šest dílů.

Nové stills k Big School

11. září 2013 v 18:00 | Cenicienta |  NEWS
- přednastavený článek, nejsem tu -

BBC vypustili další stillsky k Big School. Bohužel nějak opomněli zmínit, z jaké epizody jsou, takže jsem odhadovala podle oblečení (ale některé věci má na sobě ve všech epizodách, takže je to těžké). Ale u většiny jsem si nakonec stoprocentně jistá, že patří tam, kam jsem je hodila (podle scén, trailerů...)

Photoshoots update

10. září 2013 v 18:00 | Cenicienta |  updates
- přednastavený článek, jsem pryč -
Proč, PROČ jsem si založila blog o někom, o kom není žádná fanstránka, nic? No, možná právě proto. Ale hledání fotek a novinek, to je vážně práce pro Sherlocka. Našla jsem ale další dvě photoshootovky, tak je přidávám. Jedna z nich je z roku 2011 s Davidem, druhá je nevím ze kdy, ale je krásná :).

Gallery Update: 2013 - akce

9. září 2013 v 18:00 | Cenicienta |  updates
- přednastavené - jsem pryč.
Catherine se letos ukázala na premiéře divadelní hry The Weir, kterou režírovala Jesie Rourke. Jesie režírovala i Sixty Six Books a Much Ado About Nothing, dvě hry, ve kterých hrála Catherine v roce 2011. Jesie je s Catherine na obou fotkách. Druhá akce, které se Catherine letos zúčastnila je jedna z akcí pro fanoušky Doctora Who. Bylo jich už v průběhu let několik, ale Catherine nidky neměla čas se jich zúčastnit. Tohle byla její premiéra a všichni fanoušci z ní byli nadšení - alespoň podle toho co tweetovali a blogovali. Se všemi se vyfotila, objímala je, dávala autogramy, chválila fanoušky co přišli oblečení jako Doctor Who postavy - dívku, co přišla oblečená jako Donna Noble pravidelně oslovovala "Donno". Nakonec toho neřekla nic moc nového, když se jí fanoušci ptali na otázky. Řekla ale, že David Tennant jí řekl, ať na tuhle akci pro Whoviany rozhodně jede, že se jí to bude líbit, takže... děkujeme Davidovi. Když se jí fanoušci zeptali, který Doctor je její oblíbený, řekla: "On je taky jiný Doctor, než David Tennant?". Pak řekla, že její oblíbená společnice Doctora je Sarah Jane Smith. A na závěr jedna z nejdůležitějších informací - řekla, že by se do Doctora Who jednou ráda vrátila. Škoda, že narozdíl od MidnightConu s Davidem a Billie tohle nikdo nenatočil, takže se na to nemůžeme podívat a můžeme jen věřit tomu, co říkají ti, co se akce zúčastnili.