David Walliams o Catherine Tate & Big School

8. srpna 2013 v 18:00 | Cenicienta |  NEWS
S Davidem se objevuje pár nových rozhovorů, například je teď na titulce Radio Times a udělal rozhovor pro whatsontv.co.uk. Doufejme, že i Catherine se připojí k propagaci seriálu, takové rozhovory a photoshooty, to by si její fanoušci určitě nechali líbit.
Takže tady je mnou přeložená část rozhovoru s Davidem, je to pouze ta část, kde zmiňuje Catherine. Jinak, David už s Catherine pracoval a to pro Comic Relief, kdy se Catherine objevila v jeho show, Little Britain (video).

» Tohle je první sitcom, který jsi napsal. Co nám o něm můžeš říct?
Hraju učitele chemie pana Churche, který se nikdy neoženil a žije sám. V prvním díle přijde na školu nová učitelka francouzštiny - která, věřte tomu, nikdy nebyla ve Francii - v podání Catherine Tate a pan Church se do ní beznadějně zamiluje. Ale má rivala - pana Gunna, učitele tělocviku, který si myslí, že je pro každou ženu božím nadělením. Hraje ho Phillip Glenister. Tahle dvojka bude soupeřit o to, kdo ji získá.

» Takže ten příběh je založen na "budou spolu, nebudou spolu"?
Kdyby byl pan Church sebevědomý, dali by se dohromady hned první den a komedii by byl konec. Musím jejich vztah nechat letět jako balon ve vzduchu jak nejdéle to půjde. Jsem ve společnosti docela neschopný, trochu jako pan Church, takže mám rád dysfunkční postavy. Catherine Tate je úžasná. Vždycky jsem s ní chtěl pracovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama